• III. ÖKO-Logika Kárpát-medencei Környezetvédelmi Csapatversenyt

• A verseny célja:

A környezetről alkotott ismeretek elmélyítése, az önálló ismeretszerzés készségének fejlesztése, a globális fenntarthatósági problémák és a földi rendszer véges kapacitásainak ismeretében a rendszerszelméletű, komplex ökológiai gondolkodás megalapozása.

Iskolánkat háromtagú csapat kéviselte: Hrabovsky Tatiana,  Molnár Elisabeth és Nagy Zoja Antónia,akik az országos döntőn a szép 7. helyezést érték el. Gratulálunk és köszönjük Sukola Rita tanító néninek a felkészítést.

• II. Felvidéki Fizikaverseny

• A verseny célja a magyar iskolába járó tehetséges diákok érdeklődésének fizika felé irányítása,a fizika tantárgy népszerűsítése, a versenybe bekapcsolódók problémamegoldó, megfigyelő, kísérletező, szövegértési, lényeglátó képességének fejlesztése, valamint lehetőséget adni a fizikában tehetséges tanulóknak tudásuk megmutatására.

A döntőben iskolánkat Molnár Elisabeth, 8. osztályos tanuló képviselte. A végső megmérettetésre 44 tanuló kapott meghívást. Gratulálunk a szép 16. helyezéshez és egyben Jónás tanító bácsinak köszönjük a felkészítést!

• ,,Gyere közénk, hozz egy dalt''

• Regionális népdal seregszemle

2023. május 20-án rendezték meg az énekleni szerető gyerekek népdal seregszemléjét a Párkányi Szabadidőközpontban. Iskolánkat a 3. osztályos Matus Panka, a 4. osztályos Virág Emília és az 5. osztályos Dubay Viktória képviselte. A lányok ezüstsávos minősítést szereztek, amihez szívből gratulálunk és köszönjük Farkas Karolina és Szőcs Fruzsina tanító nénik felkészítő munkáját.