• XXXI. Tompa Mihály Országos Verseny

• iskolai, körzeti és járási forduló

A verseny iskolai fordulójába 20 tanuló kapcsolódott be. A körzeti fordulón 7 tanuló mérette meg magát, ahol Nagy Zoja Antónia arany sávval bejutott a járási fordulóba. Az Érsekújvárban megszervezett versenyen ezüstsávval díjazták előadását. Gratulálunk és köszönjük a felkészítő pedagógusok: Hausknecht Éva, Pethes Mária, Jónás Hortenzia, Dávid Monika, Alt Kapczy Ildikó és Tóth Kitti munkáját!

• MatekÁSZ

• vármegyei döntő

Játékos, kreatív és gondolkodtató feladatok várták azokat a tanulókat, akik bekapcsolódtak a versenybe. Iskolánk 5. osztályos tanulója, Horváth Levente a vármegyei döntőben egész a 2. helyezésig tornázta fel magát. Szívből gartulálunk neki és felkészítőjének, Hausknecht Éva tanító néninek!

• Bendegúz Akadémia- Anyanyelvi tanulmányi verseny

• NyelvÉSZ vármegyei döntő

Immár 25. alkalommal rendezték meg az általános iskolásoknak szóló anyanyelvi versenyt. Bernád Hunor 4. osztályos tanuló a vármegyei döntőben az eredményes 7. helyezést érte el. Gratulálunk a szép eredménhez! Felkészítő pedagógus: Dávid Monika tanító néni.